Firma vznikla v roce 1991 na základech dílny mého dědečka. Našim zaměřením jsou zámečnické a kovářské práce, umělecké kovářství, podkovářství, prodej kovaných polotovarů jak vlastních tak z Itálie. Máme vlastní prodejní galerii. Náš sortiment je bohatý což můžete shlédnout na naších stránkách, kde se dle kategorií budete jednoduše orientovat. Brány, ploty, zábradlí, mříže, dveře, interiérové a exteriérové doplňky (svícny, kliky, krbové nářadí, stoly, stolky, plastiky aj.) Opravujeme také malé nářadí jako sekery, sekáče, motyky apod. Dodáváme taktéž el.pohony ke křídlovým a neseným branám. Jsme členy kovářského společenstva a účastníme se různých kovářských akcí např. Hefaiston na hradě Helfštýně, Den řemesel v Rožnově pod Radhoštěm atd. Naše výrobky najdete rovněž v okolních státech - Rakousku, Polsku a Slovensku. Naší snahou je stále nový výrobek a tudíž nevyrábíme (ploty apod.) sériovou výrobou a tak má každý zákazník svůj originál.

  

Využíváme víc jak 25-letou praxi a proto poskytujeme i 10- letou záruku na naše práce. Snažíme se o co nejlepší kvalitu zpracování, povrchové úpravy (žárový zinek) a výběr nejvhodnějších laků a patin. Po předání díla k užívání do 6 měs. provádíme kontrolu a případnou opravu nátěru.

  

Vážíme si každého klienta, který nás navštíví, byť se přijde jen podívat, anebo potřebuje poradit s nějakým problémem. Ze zkušenosti již víme, že se seriózní přístup a solidní práce vyplácejí - naši klienti se totiž vracejí, za což jim chceme poděkovat. Ostatně spokojenost našich zákazníků je i pro nás nejhezčím poděkováním za naši práci.

     

REFERENCE